Gezerken Kazan Projesi Nedir?


Gezerken Kazan blogu dünyanın her yerinden gezerken para kazanabileceğiz işleri ayrıntılı bir şekilde anlatan blogdur. Amacı ilham olmak ve finansal özgürlüğü sağlamaya teşvik etmektir.

Gezerken Kazan blogu asla hızlı ve kolay yoldan para kazanmayı anlatmaz. Online işler dünyasında hali hazırda yapılan, kanıtlanmış işleri detaylı bir şekilde doğru bilgilerle anlatmayı hedefler.

Dijital Nomad Olmak

Ben Emre Durmuş, dijital bir gezginim. bu, dünyanın her yerinden çalışabileceğim anlamına geliyor. Dijital bir göçebe olarak 6 yıl boyunca dünyanın farklı yerlerinde onlarca farklı işlerle para kazanmayı öğrendim.

Gezerken Kazan Emre Durmuş
Gezerken Kazan – Emre Durmuş

Ama tek gelir kaynağım Youtube değil. Youtube’dan önce ve sonra da onlarca farklı işler yaptım, yapıyorum. Bunlar sadece dijital işler değildi. Şu videomda yıllar önce anlatmıştım. Şu anda Youtube’da 2 milyondan fazla abone ile Türkiye’nin en büyük seyahat kanalına sahibim ve gelirlerim tamamen dijital.

O yüzden bu blogda sadece Youtube değil gezerken yapılabilecek 100’lerce farklı işi detaylı anlatmayı hedefliyoruz. Çünkü herkesin yetenekleri ve yapabilecekleri farklı.

Fikir

Böyle bir blog açma fikri arkadaşlarıma dijital işleri anlatma ihtiyacı ile doğdu. Sonra tek tek anlamak yerine Gezerken para kazanabileceğimiz tüm işleri bir blog altında toplayıp onları detaylı bir şekilde anlatmanın sadece arkadaşlarıma değil, binlerce insana faydalı olacağını düşündüm. Bir işi dünyayı gezerek yapabiliyorsanız her şekilde yapabileceğiniz anlamına gelir. Biz gezginler kazandığımız parayı seyahat etmeye harcamayı severiz o yüzden bunu nasıl harcayacağınıza değil nasıl kazanabileceğinize odaklanmak istiyoruz.

Size her zaman istediğiniz özgürlüğü veren bir iş kurun

Dünyanın tamamen dijitalleşmeye gittiği bu dönemde eğer yeteneklerimizi bu yönde geliştirmezsek yok olmak kaçınılmaz son olacak. Artık bir çok mesleği dijital olarak yapmak mümkün, hatta bununla kalmayıp çok daha fazla kazançlarının olduğunu biliyoruz.

Gezerken para kazanmak bir hayal değil. Dünyanın bir çok yerinde onlarca farklı iş modeli ile insanların nasıl dünyayı gezdiğini ve farklı bir yaşam modeli oluşturduğu gördüm. Özellikle pandemi ile beraber bu fikir oldukça popüler olmaya başladı. Tüm bu fikirleri neden tek bir yerde toplamayalım?

Gezerken Kazan Blog İşleyişi

Gezerkenkazan.com’un en önemli özelliği elimizden geldiğince doğru, samimi ve güvenilir kaynaklardan doğrulanmış bilgilerle işleri detaylı olarak anlatmaya çalışacağız. Nihai amacımız bu yaşam tarzının mümkün olabileceğini anlatmaktır.

Gelir modeli: Okuma ve bilgiye odaklanmak kolay olsun diye yazı içlerinde banner veya diğer reklamlar açık olmayacak. Onun yerine güvendiğimiz marka ve projeleri yazı içinde yer vererek gelirimizi Affiliate Marketing gelir modeli ile sağlayacağız. Bunun da amacı bu blogun var olmasını sağlayan uzman yazarlara, editörlere ayrılan bütçe ve sitenin teknik giderleri için harcanıyor olacak. Umarım seninde yeni işin dijital olur veya hali hazırdaki işini dijitale taşıyabilirsin.

Özgürlük ve Bağımsızlık Lüksten Daha Önemlidir

Sevgiler

Emre Durmuş